Главная » Серце » Парацетамол 200 мг дітям таблетки. Таблетки для дітей
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Парацетамол 200 мг дітям таблетки. Таблетки для дітей

ПАРАЦЕТАМОЛ таблетки

Увага!
Поточний сайт є довідковою системою і містить Іструкції медичних препаратів. Ми не займаємося лікуванням і не даємо рекомендацій по використанню медичних препаратів. Перед вживанням будь-якого медичного препарату настійно рекомендується звернутися за консультацією до лікаря. Це ж стосується і препарату ПАРАЦЕТАМОЛ таблетки . Пам'ятайте, самолікування може бути небезпечним!

ПАРАЦЕТАМОЛ

Діюча Речовини: рaracetamol

Форма випуску: Таблетки білого або почти білого кольору з плоскою поверхнею, рискою та фаскою

Склад

Діюча Речовини: рaracetamol;
1 таблетка містіть парацетамолу в перерахуванні на 100% Речовини 0,2 г (200 мг);
Допоміжні Речовини: натрію карбоксіметілкрохмаль, полівінілпіролідон нізькомолекулярній медичний, кальцію стеарат.

Показання для! Застосування

Біль слабкої та помірної інтенсівності (зубний, головний біль, невралгії, міозіті, артралгії) та пропасніця.

Протипоказання

Гіперчутлівість до компонентів препарату. Порушення функцій нірок, печінкі, цукровий діабет, хвороби крови, алкоголізм. Чи не слід застосовуваті особам літнього віку.

Способ! Застосування та дозуюч

Прізначають доросли и дітям старше 3 років. Застосовують внутрішньо. Пріймають через 1-2 години после їжі з великою кількістю Рідини.
Разова доза для дорослих та дітей старше 12 років - 2-4 таблетки (400-800 мг). Пріймають до 4 разів на добу, Інтервал между прийомами - НЕ менше 4 годин. Максимальна Добовий доза - 4 г. длительность курсу лікування - 3-5 днів.
Разові дозуюч для дітей: ВІКОМ від 3 до 6 років - 0,5-1 таблетка (100 - 200 мг), від 6 до 12 років - 1-2 таблетки (200-400 мг). Пріймають до 4 разів на добу, Інтервал между прийомами - НЕ менше 4 годин. Максимальна длительность лікування - 3 дні.
Дітям ВІКОМ до 3 років препарат прізначають в іншій лікарській форме.

Побічна дія

Алергічні Реакції (шкірні вісіпання, свербіж, Кропив янка, набряк Квінке), Нудота, епігастральній Біль; анемія, тромбоцітопенія, інтерстіціальній гломерулонефрит, ніркова коліка.

Перед застосуванням препарату ПАРАЦЕТАМОЛ таблетки взято з офіційного сайту виробника.
Останню і актуальну версію інструкції Ви завжди можете запитати в аптеці.
Купити препарат ПАРАЦЕТАМОЛ таблетки Ви завжди зможете в будь-якій мережі аптек.

Парацетамол 200 інструкція із застосування.

Лікарські форми
Мікстура 200мг / 5мл

Виробники
Берлін-Хемі АГ (Німеччина)

Фармгрупп
Анальгетики-антипіретики - похідні пара-амінофенола

Міжнародна непатентована назва
Парацетамол

Порядок відпуску
Відпускається без рецепта

Синоніми
Акамол-Тева, Алка-зельтцер плюс болезаспокійливий і жарознижуючий засіб, Альдолор, Амінадол, Ацетамінофен, Ацетамінофен (Парацетамол), Ацетомай, Бартел драгз обезболевающее засіб Апап, Біндард, Вольпан, Дайнафед ЕХ, Дайнафед юніор, Далерон, Дафалган, Демінофен, Дитячий панадол, Дитячий тайленол, Доло, Доломол, Іфімол, Калпол, Калпол 6 плюс, Лекадол, Лупоцет, Медіпірін 500, Мексален, Напа, Наш вибір - Парацетамол, Ново-Джесіка, Памол, Панадол, Панадол актив, Панадол бебі енд інфант, Панадол джуніор, панаде

Склад
Активна речовина - парацетамол.

Фармакологічна дія
Анальгезірующєє, жарознижуюче. Пригнічує синтез простагландину і знижує збудливість центру терморегуляції гіпоталамуса. Швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, зв'язується з білками плазми. Період напіввиведення з плазми 1-4 ч. Метаболізується в печінці з утворенням глюкуроніду і сульфату парацетамолу. Виводиться нирками головним чином у вигляді продуктів кон'югації, менше 5% екскретується у незміненому вигляді.

Показання до застосування Парацетамол 200
Болі слабкої та помірної інтенсивності (головний і зубний біль, мігрень, біль у спині, артралгія, міалгія, невралгія, меналгія), гарячковий синдром при застудних захворюваннях.

Протипоказання Парацетамол 200
Гіперчутливість, порушення функцій нирок і печінки, алкоголізм, дитячий вік (до 6 років).

Побічна дія
Агранулоцитоз, тромбоцитопенія, анемія, ниркова колька, асептична піурія, інтерстиціальний гломерулонефрит, алергічні реакції у вигляді шкірних висипань.

Взаємодія
Збільшує ефект непрямих антикоагулянтів (похідних кумарину) і ймовірність ураження печінки гепатотоксичними препаратами. Метоклопрамід підвищує, а холестирамін знижує швидкість всмоктування. Барбітурати зменшують жарознижувальну активність.

Передозування
Симптоми: в перші 24 год - блідість, нудота, блювота і біль в ділянці живота; через 12-48 год - пошкодження нирок і печінки з розвитком печінкової недостатності (енцефалопатія, кома, летальний кінець), серцеві аритмії і панкреатит. Ураження печінки можливі при прийомі 10 г і більше (у дорослих) .Леченіе: призначення метіоніну внутрішньо або в / в введення N-ацетилцистеїну.

Спосіб застосування та дозування
Всередину, дорослим і дітям старше 12 років по 0,5-1 г до 4 разів на добу; максимальна добова доза - 4 г, курс лікування - 5-7 днів. Дітям 6-12 років - 240-480 мг, 1-6 років - 120-240 мг, від 3 місяців до 1 року - 24-120 мг до 4 разів на добу протягом 3 днів. Розчинні таблетки перед прийомом розчиняють в 1/2 склянки води.

Особливі вказівки
Ризик передозування зростає у хворих з алкогольними захворюваннями печінки нецірротіческого характеру. При прийомі препарату Цефекон Д з обережністю застосовувати при синдромі Жильбера. Тривале застосування одночасно з антикоагулянтами непрямої дії вимагає постійного лікарського контролю.

Умови зберігання
Зберігати при кімнатній температурі, в сухому прохолодному місці.

Література
1. Енциклопедія ліків 2003 року.

Літ. дані виробника

Інструкція по застосуванню

Лікарські форми
мікстура 200мг / 5мл

Виробники
Берлін-Хемі АГ (Німеччина)

Фармгрупп
Анальгетики-антипіретики - похідні пара-амінофенола

Міжнародна непатентована назва
Парацетамол

Порядок відпуску
Відпускається без рецепта

Синоніми
Акамол-Тева, Алка-зельтцер плюс болезаспокійливий і жарознижуючий засіб, Альдолор, Амінадол, Ацетамінофен, Ацетамінофен (Парацетамол), Ацетомай, Бартел драгз обезболевающее засіб Апап, Біндард, Вольпан, Дайнафед ЕХ, Дайнафед юніор, Далерон, Дафалган, Демінофен, Дитячий панадол, Дитячий тайленол, Доло, Доломол, Іфімол, Калпол, Калпол 6 плюс, Лекадол, Лупоцет, Медіпірін 500, Мексален, Напа, Наш вибір - Парацетамол, Ново-Джесіка, Памол, Панадол, Панадол актив, Панадол бебі енд інфант, Панадол джуніор, панаде

Склад
Активна речовина - парацетамол.

Фармакологічна дія
Анальгезірующєє, жарознижуюче. Пригнічує синтез простагландину і знижує збудливість центру терморегуляції гіпоталамуса. Швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, зв'язується з білками плазми. Період напіввиведення з плазми 1-4 ч. Метаболізується в печінці з утворенням глюкуроніду і сульфату парацетамолу. Виводиться нирками головним чином у вигляді продуктів кон'югації, менше 5% екскретується у незміненому вигляді.

Показання до застосування
Болі слабкої та помірної інтенсивності (головний і зубний біль, мігрень, біль у спині, артралгія, міалгія, невралгія, меналгія), гарячковий синдром при застудних захворюваннях.

Протипоказання
Гіперчутливість, порушення функцій нирок і печінки, алкоголізм, дитячий вік (до 6 років).

Побічна дія
Агранулоцитоз, тромбоцитопенія, анемія, ниркова колька, асептична піурія, інтерстиціальний гломерулонефрит, алергічні реакції у вигляді шкірних висипань.

Взаємодія
Збільшує ефект непрямих антикоагулянтів (похідних кумарину) і ймовірність ураження печінки гепатотоксичними препаратами. Метоклопрамід підвищує, а холестирамін знижує швидкість всмоктування. Барбітурати зменшують жарознижувальну активність.

Передозування
Симптоми: в перші 24 год - блідість, нудота, блювота і біль в ділянці живота; через 12-48 год - пошкодження нирок і печінки з розвитком печінкової недостатності (енцефалопатія, кома, летальний кінець), серцеві аритмії і панкреатит. Ураження печінки можливі при прийомі 10 г і більше (у дорослих). Лікування: призначення метіоніну внутрішньо або в / в введення N-ацетилцистеїну.

Спосіб застосування та дозування
Всередину, дорослим і дітям старше 12 років по 0,5-1 г до 4 разів на добу; максимальна добова доза - 4 г, курс лікування - 5-7 днів. Дітям 6-12 років - 240-480 мг, 1-6 років - 120-240 мг, від 3 місяців до 1 року - 24-120 мг до 4 разів на добу протягом 3 днів. Розчинні таблетки перед прийомом розчиняють в 1/2 склянки води.

Особливі вказівки
Ризик передозування зростає у хворих з алкогольними захворюваннями печінки нецірротіческого характеру. При прийомі препарату Цефекон Д з обережністю застосовувати при синдромі Жильбера. Тривале застосування одночасно з антикоагулянтами непрямої дії вимагає постійного лікарського контролю.

Умови зберігання
Зберігати при кімнатній температурі, в сухому прохолодному місці.

Література
1. Енциклопедія ліків 2003 року.

Інші новини по темі:

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...