Главная » Серце » Панадол таблетки для дітей інструкція. Таблетки для дітей
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Панадол таблетки для дітей інструкція. Таблетки для дітей

Панадол ® таблетки розчинні (Panadol soluble)
Інструкція із застосування, протипоказання, склад парламенту й вартість

Склад і форма випуску

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить парацетамолу 500 мг; в блістері 12 шт. в коробці 1 блістер.

1 таблетка розчинна - 500 мг; в ламінованому Стрипі 2 шт. в коробці 6 стрипів.

Фармакологічна дія

Фармакологічна дія - знеболювальну, жарознижувальну.

Пригнічує синтез ПГ в ЦНС. знижує збудливість гипоталамического центру терморегуляції, збільшує тепловіддачу.

Фармакодинаміка

Володіє анальгезирующими і жарознижуючі властивості; останні проявляються в умовах гарячкового синдрому будь-якого генезу.

Фармакокінетика

Швидко і практично повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Концентрація в плазмі досягає піку через 30-60 хв, T1 / 2 плазми - 1-4 ч. Метаболізується в печінці. Виділяється з сечею, головним чином, у вигляді ефірів з глюкуроновою і сірчаною кислотами; менше 5% виводиться в незміненому вигляді.

Показання препарату Панадол ® таблетки розчинні

Болі слабкої та помірної інтенсивності (головний біль, мігрень, біль у спині, артралгія, міалгія, невралгія, зубний біль, меналгія). Гарячковий синдром при застудних захворюваннях.

Протипоказання

Побічна дія

Алергічні реакції у вигляді шкірних висипань.

Взаємодія

Підсилює ефект непрямих антикоагулянтів (похідних кумарину). Метоклопрамід або домперидон підвищують, а холестирамін знижує швидкість всмоктування.

Спосіб застосування та дози

Всередину, Дорослим - по 2 табл. до 4 разів на добу з інтервалом між прийомами не менше 4 год (максимальна добова доза - 8 табл.), Дітям від 6 до 12 років - по 1 / 2-1 табл. до 4 разів на добу з інтервалом між прийомами не менше 4 год (максимальна добова доза - 4 табл.). Розчинні таблетки перед прийомом розчиняють в 1/2 склянки води.

Передозування

Симптоми передозування в перші 24 год - блідість, нудота, блювота і біль в ділянці живота. Через 12-48 год після прийому можуть спостерігатися пошкодження нирок і печінки з розвитком печінкової недостатності (енцефалопатія, кома, летальний кінець). Пошкодження печінки можливі при прийомі 10 г і більше (у дорослих). Гостра ниркова недостатність з канальцевим некрозом може розвинутися і при відсутності серйозних пошкоджень печінки. Іншими проявами передозування є серцеві аритмії і панкреатит. Лікування - прийом метіоніну внутрішньо або в / в введення N-ацетилцистеїну.

Запобіжні заходи

Не рекомендується комбінувати з ін. Ліками, до складу яких входить парацетамол, давати дітям до 6 років. Слід дотримуватися обережності при тяжких порушеннях функції печінки або нирок. На час лікування необхідно виключити прийом алкоголю.

Особливі вказівки

Ризик передозування зростає у хворих з алкогольними захворюваннями печінки нецірротіческого характеру.

Умови зберігання препарату Панадол ® таблетки розчинні

При температурі не вище 25 C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності препарату Панадол ® таблетки розчинні

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

ІНСТРУКЦІЯ
За медичного застосування препарату

ПАНАДОЛ

Реєстраційне посвідчення № 014375 / 01-2002

Торговельне патентований назву ПАНАДОЛ

Міжнародна непатентована назва Парацетамол

Лікарська форма таблетки розчинні

Опис
Білі таблетки, при приміщенні в воду розчиняються з утворенням прозорого розчину.

Склад
Кожна таблетка містить: парацетамолу 500 мг.

Допоміжні речовини: сорбітол, натрію сахарин, натрію бікарбонат, повідон, натрію лаурилсульфат, диметикон, кислота лимонна, натрію карбонат.

Фармакотерапевтична група:

Анальгетическое ненаркотичних засобів. Код АТС: N02BE01.

Фармакологічні властивості:

Парацетамол відноситься до анальгетіческім ненаркотичних засобів. Має знеболюючу, жарознижуючу і незначним протизапальною дією. Препарат не викликає подразнення слизової оболонки шлунка.

Показання:
«Панадол» застосовують при головному болю, мігрені, зубному болю, болю в попереку, болі в м'язах, болісних менструаціях і болі в горлі. «Панадол» також застосовується для симптоматичного лікування і зниження підвищеної температури при застудних захворюваннях і грипі. Препарат призначений для дорослих.

Протипоказання
Не приймати препарат одночасно з іншими парацетамол-містять препаратами, при підвищеній чутливості до парацетамолу або будь-якого іншого інгредієнта препарату, при вираженому порушенні функції печінки або нирок, а також у разі генетичного відсутності глюкозо-6-фосфатдегідрогенази і при захворюваннях крові. З обережністю слід приймати препарат при синдромі Жильбера (конституційна гіпербілірубінемія). Не рекомендується приймати при вагітності і в період грудного вигодовування.

Попередження
З обережністю застосовують у хворих з порушеною функцією печінки або нирок. Ризик розвитку гепатотоксичної дії підвищується при одночасному призначенні барбітуратів, дифеніну, карбамазепіну, рифампіцину, зидовудину і інших індукторів печінкових ферментів, а також при одночасному прийомі метоклопраміду, домперидону і холестираміну.

Рекомендується уникати тривалого і регулярного прийому парацетамолу як знеболюючий засіб при одночасному прийомі антикоагулянтів.

ЩОБ ЗАПОБІГТИ ТОКСИЧНОГО УРАЖЕННЯ ПЕЧІНКИ ПАРАЦЕТАМОЛ НЕ СЛІД ПОЄДНУВАТИ З ПРИЙОМОМ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, А ТАКОЖ ПРИЙМАТИ ОСОБАМ, схильне до хронічного СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ.

Хворим, що дотримують без солі або низькосольову дієту, при розрахунку добового споживання солі слід враховувати вміст натрію в таблетці (427 мг). При проведенні аналізів на визначення сечової кислоти і рівня цукру в крові слід повідомити лікаря про прийом препарату. Препарат з обережністю слід застосовувати при непереносимості фруктози, оскільки препарат містить сорбітол.

Спосіб застосування та дози
Таблетки «Панадол» перед прийомом всередину слід розчинити не менше ніж в 100 мл (півсклянки) води.

Дорослі: зазвичай по 1 -2 таблетки 3-4 рази на добу, якщо необхідно. Інтервал між прийомами - не менше 4 годин. Максимальна разова доза для дорослих 2 таблетки (1 г), максимальна добова - 8 таблеток (4 г).

Дітям (6-12 років) слід давати 1 / 2- 1 таблетку 3-4 рази на добу, якщо необхідно. Інтервал між прийомами - не менше 4 годин. Максимальна разова доза для дітей 1 таблетка (0,5 г), максимальна добова - 2 таблетки (2 г). Дозу для дітей розраховують, виходячи з маси тіла дитини: максимальна разова доза - 10-15 мг / кг маси тіла, максимальна добова доза - 60 мг / кг маси тіла.

Дітям рекомендується використовувати дитячі лікарські форми.

Препарат не рекомендується застосовувати більше п'яти днів як знеболювальний і більше трьох днів як жарознижуючий без призначення та нагляду лікаря. Збільшення добової дози препарату або тривалості лікування можливе тільки під наглядом лікаря. Не перевищуйте зазначену дозу. У разі передозування негайно зверніться до лікаря, навіть якщо Ви відчуваєте себе добре.

Побічна дія
У рекомендованих дозах препарат зазвичай добре переноситься. Іноді може спостерігатися алергічна реакція у вигляді висипань на шкірі, свербіння, набряку Квінке. Рідко - порушення системи крові (тромбоцитопенія, метгемоглобінемія, лейкопенія, агранулоцитоз). При тривалому застосуванні у високих дозах підвищується ймовірність порушення функції печінки і нирок і необхідний контроль картини крові.

При тривалому прийомі у високих дозах можлива гепатотоксична та нефротоксична дія.

При виникненні незвичайних симптомів слід звернутися до лікаря.

Передозування
Ознаки передозування парацетамолу - нудота, блювота, болі в шлунку. Через добу-дві визначаються ознаки ураження печінки. У важких випадках розвивається печінкова недостатність і коматозний стан. При підозрі на передозування необхідно негайно звернутися за лікарською допомогою. Долікарська допомога: потерпілому слід зробити промивання шлунка, призначити адсорбенти (активоване вугілля) і звернутися до лікаря.

Форма випуску
По 2 або 4 таблетки в ламінований стрип. 6 стрипів по 2 таблетки або 12 стрипів по 2 таблетки або 6 стрипів по 4 таблетки з інструкцією із застосування в картонну коробку.

Термін придатності
4 роки. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання
Зберігати при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці.

Умови та термін зберігання
Без рецепта лікаря

Назва та адреса виробника
«Фамар С. А.» (Греція) для «СмітКляйн Бічем Консьюмер Хелскер», Брентфорд TW8 9BD.
SB SmithKlme Beecham

Panadol - зареєстрований товарний знак.
З питаннями та пропозиціями звертайтеся за адресою: Москва 113587, а / с 101


Порівняти ціни на Панадол і замовити:

Панадол

Панадол є ще одним варіантом всім знайомого ефективного лікарського засобу - парацетамолу. У його складі присутній активний компонент - парацетамол, а також інші допоміжні речовини, серед яких виділяють крохмаль кукурудзяний, калію сорбат, крохмаль прежелатинізований, повідон, тальк, триацетин і стеаринову кислоту.

Головне фармакологічна дія цього лікарського засобу полягає в зниженні температури тіла, а також значне зменшення больових відчуттів. На відміну від інших аналогічних ліків при прийомі даного препарату практично не помітний протизапальний ефект.

Існує кілька різновидів даного лікарського засобу - «Панадол» і «Панадол екстра». Відмінність Панадола екстра від звичайного полягає в тому, що в Панадол екстра крім основного компонента - парацетамолу присутній також кофеїн в кількості 65 міліграмів. Поєднання основних компонентів «Панадола екстра» призводить до посилення дії парацетамолу, так як кофеїн сприяє його концентрації в деяких тканинах організму.

Показання до застосування

Ці ліки рекомендується приймати для зменшення больових відчуттів різної локалізації незалежно від причини їх походження. Найчастіше Панадол призначається при головних, зубних болях. Також його рекомендують жінкам, які при менструаціях відчувають сильні болі знизу живота. Крім того, цей лікарський засіб може призначатися, як допоміжний засіб, для зняття гарячкового синдрому, наприклад, при простудних захворюваннях.

Зверніть увагу!
Панадол в будь-якій лікарській формі заборонено давати новонародженим малюкам, а також людям з непереносимістю будь-якого компонента цього препарату. Тому для того, щоб уникнути неприємних наслідків прийому цих ліків, попередньо уважно ознайомитеся з інструкцією. Панадол при вагітності можна вживати тільки за призначенням лікаря . коли його користь для матері значно перевищує потенційну шкоду, який ця речовина може завдати малюкові.

Панадол: інструкція із застосування

Залежно від віку пацієнта і особливостей його організму призначається різна дозування цього лікарського засобу.

  • Для дорослих рекомендована разова доза становить 500 мг. Максимально допустима разова доза - 1 гр. Рекомендується приймати таблетки Панадол до чотирьох разів на день. Самостійно можна приймати даний препарат тільки протягом 6 -7 днів.
  • Дітям також можна давати ці ліки, так як є спеціальна його дитяча версія - Панадол дитячий. Якщо вік дитини більше 12 років, то йому можна давати 240 - 480 мг. за один прийом. Дітям вік яких від 6 до 12 років рекомендується давати по 240 мг. за один раз, а дітям, які молодше 6 років найкраще самостійно не давати цей препарат, так як в цій ситуації доцільніше отримати консультацію лікаря. Максимальна тривалість самостійного лікування становить три дні.

Важливо знати!
Протягом всього часу лікування Панадол ні в якому разі не можна вживати спиртні напої, так як поєднання алкоголю та даного препарату вкрай негативно позначається на стані печінки. Крім того, в період лікування Панадол не слід приймати нестероїдні протизапальні препарати, так як в цьому випадку можливий негативний вплив даних ліків на організм пацієнта.

Схожі статті:

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...